Anadolujet’in Çorlu – Ankara Seferleri Durduruldu(mu)?

Paylaş
 

Erhan Aydoğdu – Trakya’yı havayolu ile Ankara vasıtasıyla hemen hemen heryere bağlayan Trakyanın gözbebeği Tekirdağ – Çorlu Havalimanı’ndan sefer yapan iki havayolu şirketinden biri olan Anadolujet’in Çorlu – Ankara seferleri durduruldu mu?

Anadolujet’in Konu hakkında CEVABI İÇİN TIKLAYINIZ

Şirketlerin ileri tarihli  biletleme sayfasında ( örneğin 5 Kasım tarihinde Çorlu – Ankara uçuşu gözükmüyor)

Türk Hava Yolları resmi internet sayfasından bilet için seçimlerimizi yaptığımızda :

Anadolujet resmi internet sayfasından aynı tarih için bilet seçimi yaptığımızda:

uyarıları ile karşılaştık. İki resmi internet sitesinde de yaz – kış her gün düzenli olarak yapılan seferlerin neden durdurulduğu hakkında herhangi bir açıklama olmaması akıllarda soru işaretleri bıraktı. Uçuş takip sitesi flightradar verilerine baktığımızda ise Anadolujet’in en son uçuşu 27 Ekim 2017 tarihinde yapılmış. Ve sonrasında uçuş programı gözükmüyor.

Trakya halkını oldukça sevindirenÇorlu Havalimanı’ndan yapılan uçuşlardan ziyade  başka illere de uçuşlar yapılmasını beklerken aniden bu uçuşların durdurulması yöre halkını hem zor durumda bırakacak hemde günümüzde kolaylık olarak görünen ve teknolojinin nimetlerinden biri olarak var sayılan havayolunu kullanmaya alışık olanlar için zor olacaktır.

Tesellimiz uçuşlarına yeni başlayan Pegasus Havayolları’nın uçauşlarına günaşırı da olsa devam etmesi.

Trakya halkı ülkemizin büyük ve köklü havayolu şirketiolan bayrak taşıyıcı havayolu şirketimiz Türk Hava Yolları ve alt markası konumundaki Anadolujet’ten bu konu hakkında bir açıklama bekliyor. Anadolujet Çorlu – Ankara seferleri durduruldu mu? Durdurulduysa neden durduruldu?

 

 

 

Bu yazı 3788 kere okundu.
Etiketler:
ankara Çorlu haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV