Anadolujet’in Yurtdışı Biletleri Satışta

Paylaş
 

Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları’nın alt markası olan Anadolujet’in yurtdışı seferlerine İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlayacağını sizlerle paylaşmıştık. Anadolujet sosyal medya hesabından paylaşılan mesajda yurtdışı sefer biletlerinin bugünden itibaren satışa sunulduğu blgisi paylaşıldı.

Peki Anadolu Jet yurtdışı seferleri, uçuşları ne zaman başlayacak? Anadolujet yurtdışı seferleri, uçuşları nerelere olacak? Nerelere sefer düzenleyecek? Anadolujet yurtdışında nerelere uçacak?

Anadolujet sosyal medya hesabında yayınlanan bilgi mesajında Anadolujet’in yurtdışı seferleri, uçuşları 29 Mart 2020 tarihinden itibaren başlayacak.

Şirketin internet sitesinden yayınlanan bilgi mesajında ise;

AnadoluJet ile Yurt Dışına da Uçmayan Kalmasın

“2008 yılından beri, 100 milyonun üzerinde yolcuya yurt içi ulaşımda hizmet veren AnadoluJet sınırları aşıyor, 29 Mart 2020’den itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yurt dışı uçuşlarını başlatıyor.

Yeni Güzergahlara Merhaba

Yurt dışı seyahatlerinizde de yol arkadaşınız olacak AnadoluJet, uygun fiyatlara kaliteli ulaşım politikasını, 2020 yaz tarifesi itibarıyla sınırların dışına taşıyacak. Yeni uçuş ağını kapsayan bilet satışları, 13 Ocak 2020’de başlayacak.

Haydi, bavullar hazırlansın, AnadoluJet ile yurt dışına da uçmayan kalmasın!

AnadoluJet, Türk Hava Yolları Güvencesinde Yurt Dışında da Sizinle  

Karşılıklı olarak gerçekleştirilen uçuşlara, yurt dışı güzergahlarının da eklenmesiyle uçuş ağı, giderek genişliyor. Mart ayı itibarıyla başlanacak dış hat uçuşları ile 16 ülkede, 26 noktayı daha uçuş ağına ekleniyor. Toplam 68 nokta ve 107 hatta, 57 uçağa ulaşacak filosu ile hizmet verecek olan AnadoluJet, Türk Hava Yolları’nın gücüyle yurt dışı ulaşımında da büyümeyi hedefliyor.

Daha Fazla Yolcu, Daha Ekonomik Uçuş 

Yer hizmetlerinden teknik bakıma tüm detaylar Türk Hava Yolları güvencesinde gerçekleşirken, yurt dışı uçuşlarında da güvenlik ve konfor ön planda tutuluyor. Uçuşlarında Turkish DO&CO tarafından hazırlanan ücretsiz ikram servislerine devam edecek olan AnadoluJet, filosuna yeni uçaklar ekleyerek uçakların sayısını da artırıyor. Tamamı ekonomi sınıfından oluşan uçakları ile koltuk kapasitesinde sağlayacağı %22’lik artış ile daha fazla yolcuya daha uygun fiyatlı hizmetler vermeyi amaçlıyor.

Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekipleriyle Türkiye’de sunduğu benzersiz hizmeti şimdi yurt dışına taşıyacak olan AnadoluJet, hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.” ifadeleri kullanıldı.

Resim

Bu yazı 1197 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. Davut dedi ki:

    Yurt disi ucuslar ne zaman baslayacak?

    • Goklerdeyiz Admin dedi ki:

      Henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak virisün etkisi geçip sınırlamalar kalkdırıldıktan sonra başlayacaktır. Tarih kestirmek ise mümkün değildir.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV