Anadolujet’ten Çorlu – Ankara Seferleri Hakkında Açıklama

Paylaş
 

Erhan Aydoğdu – Dün sizlerle BURADA Anadolujet’in Çorlu – Ankara seferlerinin durdurulduğu hakkında merak edilen ve Trakya halkını oldukça yakında ilgilendiren konuyu içeren yazımı paylaşmıştım. Anadolujet’e soruyu yönelttiğimde kendileri bizlerle konu hakkında bilgiyi paylaştılar.

Açıklamada ” Merhaba, kış tarifesinde Ankara-Çorlu uçuşları olmayacak. Ayrıca uçuşlarımız hakkında güncel bilgiye dilerseniz anadolujet.com internet sitesi üzerinde online işlemler/tarife sayfasından ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.”

ifadeleri kullanıldı. Yani kış sezonunda Anadolujet Tekirdağ – Çorlu uçuşlarını yapmayacak. Pegasus ise seferlerine devam etmekte. Ankara’ya havayolu ile seyahat edeceklerin bilgisine. Çünkü günübirlik Ankara seyahati yapacaklar için kötü olacak. Pegasus seferleri günaşırı olduğu için bugün işi olan havayolu ile dönmek isterse bu gece değil ertesi gece dönebilecek.

 

Bu yazı 351 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

3 adet yorum var.

 1. Tamer dedi ki:

  Kaldırılması çok kötü oldu.Pegasus alternatifi olamıyo çünkü saatleri ve fiyatları hiç makul değil.Anadolujetin saatleri ve fiyatları çok çok iyiydi.Geri dönmelerine çok sevinirim cidden.

  • Goklerdeyiz Admin dedi ki:

   Seferlerin artacağını beklerken Anadolujet’in seferlerini sebepsiz yere durdurması çok ilginç.

 2. emrah dedi ki:

  Bizi ucaginda 1 bardak suyu bile parayla satan pegasus gibi bir firmanin kucagina biraktiginiz icin sizi tebrik ediyorum anadolujet…

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV