Bayram Tatili Öncesi Uçak Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

Olacak mı? Olmayacak mı? derken alınan kararla Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olması sebebiyle yerli turistler tatil bölgelerine akın etmeye başlayacaklar. Tatilin olmazsa olmazlarından seyahat sektörünün yüzünü güldürecek tatil öncesi uçak biletleri fiyatları nasıl sizler için araştırdık. Yerli havayolu şirketlerinden belli başlı olanlarından yaptığımız fiyat araştırmasının sonucu aşağıdaki gibidir.

İlk olarak bayrak taşıyıcı havayolu şirketimiz olan Türk Hava Yolları ile başladık. Örnek fiyat Türk Hava Yolları’nın Tatilin başlangıç günü olan 25 ağustos 2017 günü İstanbul ( Tüm Havalimanları) – Antalya Havalimanı arasındaki yetişkin 1 kişinin seyahat edebileceği fiyat olarak yazılmıştır. Bilet fiyatları Kalkış yapılan havalimanı ve saatlere göre değişmektedir. Ayrıca uçuşların bazıları Anadolujet tarafından sağlanmakta.

25 Ağustos 2017 Cuma günü İstanbul’dan en düşük tek yön Antalya uçak bilet Ekonomi sınıfta 195 TL iken en pahalı bilet  Business Claas’ta 488.98 TL olarak çizelgeye yansıdı. Üstelik 488.98 olan biletlerin uçuş rotası Ankara aktarmalı.

İkinci olarak Atlasglobal şirketinden fiyat istedik. Atlasglobal ile aynı gün yine İstanbul – Antalya tek yön tek kişi yetişkin ekonomi sınıfta en ucuz fiyat 314 TL iken, business class’ta yine aynı şekilde tek yön yetişkin uçak bileti fiyatı 637 TL olarak ekrana yansıdı.

Üçüncü olarak Onur Air şirketinden fiyat istedik. Aynı şekilde Onur Air tek yön  1 kişi yetişkin İstanbul – Antalya uçak bileti fiyatı en ucuz 264 TL, en pahalı bilet ise 324 TL olarak ekrana yansıdı.

Dördüncü olarak Pegasus Havayollarından fiyat istedik. Aynı seçenekleri seçtiğimizde Pegasus Havayolları’nın İstanbul – Antalya arası 1 kişi tek yön yetişkin uçak bileti fiyarı en ucuz 156.99 TL iken, en pahalı uçak bileti fiyatı 387.99 Tl olarak ekrana yansıdı.

Son olarak Sun Express Havayollarından fiyat istedik. Aynı seçenekleri seçtiğimizde Sun Express’in  İstanbul – Antalya arası 1 kişi tek yön yetişkin uçak bileti fiyarı en ucuz 212 .99 TL iken, en pahalı uçak bileti fiyatı 225.99 TL olarak ekrana yansıdı.

 

 

 

Bu yazı 2775 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV