Dev Kargo Uçağı ” Dreamlifter” Ve Onu Uçuran Türk Pilot

Paylaş
 

Büyük hacimli kargoların taşınması için dizayn edilen ve dünyada sadece 4 adet bulunan Boeing 747 LCF  (Large Cargo Freighter) tipi uçak hakkında merak ettiklerinizin hepsi aşağıdaki videoda. Hemde onu kullanan bir Türk pilot anlatımı ile.

Boeing 747 pilotu Bahadır Acuner biz havacılık meraklıları için Dreamlifter kargo uçağının altından girmiş üstünden çıkmış ve kullandığı uçağı tüm ayrıntıları ile anlatmış.

Kaptan Baha Twitter adresinden yayınlanan ve Bahadır kaptanın Youtube adresinden izlenen o video:

Bu yazı 772 kere okundu.
Etiketler:
Boeing 747 haberler
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

 1. Bilal Sarı dedi ki:

  Dev uçağı uçurmak, Boeing 737 uçurmaktan daha mı önemli acaba?
  Egosu, kullandığı uçaktan büyük olan, Türkiye’de yaşamayan belki başka bir ülkenin vatandaşı olan, antipatikliği dışında hiçbir özelliği olmayan birinin reklamını yapmak da nedir?
  Kısa bir süre önce motor arızası geçiren bir Boeing 777 için Göklerdeyiz sitesine haksız yere demediğini bırakmadı mı bu şahıs? Demek hoşunuza gitti bir de reklamını yapalım dediniz.
  Hatasını öğrendiğinde özür dilemesine dilemiştir ama bunu bile bir tenezzül saymıştır. Marifet özür dilemek değil elbette dileyecek , marifet hakaret etmemektir, itham etmemektir.
  Yalaka tavrı sebebiyle siteyi takibi bırakıyorum

  • Mustafa Kaan Albayrak dedi ki:

   Egonu tatmin ettin galiba. Sende bir ucak uçur. Adam Ucuruyorsa, tebrik et. Bir Türkün bu ucagi ucurmasi, senin kaprisinden daha onemli bunu da unutma. Ucurana Bravo denir.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV