Havadan Trakya Fotoğrafları – 3

Paylaş
 

Erhan Aydoğdu – Havacılığa merakımı bilen ve havadan yolu bu taraflara düşen, kaptan, yolcu, ve mesleği havacılık olan tüm arkadaşlarım bu merakımı gelip geçerken çektikleri fotğraflarla pekiştiriyorlar. Geçtiğimiz günlerde Avrupa seferinden dönen bir arkadaşım Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra İstanbul’a kadar Trakya’nın bir çok yerini havadan görüntülemiş. İşte o görüntüler.

( Sadece hep Trakya ve çevresinin havadan fotorğaflarını  neden yayınlıyorsunuz? Ülkemiz Trakya’danmı ibaret? diye soran olacak takipçilerimiz için de bir çağrım var. Sizlerde uçakla yolculuk ettiğinizde ülkemizin gittiğiniz herhangi bir yerinin havadan fotoğraflarını çeker ve bizlerle paylaşırsanız seve seve isminizle birlikte yayınlarız. Fotoğraflarınızı info@goklerdeyiz.net elektronik posta adresine gönderebilirsiniz.)

Fotoğrafın üzerinde de belli olduğu gibi. Silivri, Gümüşyaka, Değirmenköy, Marmara Ereğlisi ve Marmara Ereğlisi Botaş Tesisleri, Seymen, Yakuplu, Şahbaz, Türkmenli, Türkmenli Göleti, Yeniçiftlik havadan.

Çorlu ve Çorlu Havalimanı havadan.

Değişik açıdan Çorlu, Çerkezköy ve çevresi.

Havadan Silivri.

Değirmenköy.

Bu yazı 2905 kere okundu.
Etiketler:
fotoğraf haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV