Havalimanları İçin BMC’den “APRON”

Paylaş
 

Erhan Aydoğdu – Uçak seyahatlarının bir parçası olan yolcuları  havaalanı terminalleri ile uçaklar arasındaki taşıma faaliyeti için  düz tabanlı ve geniş hacimli büyük otobüs üreticilerini arasına, yerli otomotiv şirketimiz olan BMC  ” Apron ” isimli otobüsü ile katıldı.

Belçika’nın Kortrijk şehrinde başlayan ve 25 Ekim’e kadar ziyarete açık olan uluslarası Otobüs fuarı “busworld kortrijk” de ulaşım sektörünün beğenisine sunuldu.

BMC’nin apron ramp hizmetlerinde kullanılacak otobüslerinin operasyona uygunluğunu ve operasyonu nasıl kolaylaştıracağı ve özelliklerinin yanı sıra hükümete yakınlığı ile bilinen şirketin devlet hava meydanları ve yer hizmetleri şirketleri ile kamu ihalelerinde ve özellikle 3’ncü havaalanında Cobus ve Tam gibi firmalara alternatif olarak kullanılabileceğinin sinyalleri bu fuarda verildi.

Euro5 tipi 4 silindirli  motorla donatılan 14 metre uzunluğundaki BMC APRON 95 ayakta 12 oturan olmak üzere toplam 107 yolcu taşıyabiliyor.

Bu yazı 3262 kere okundu.
Etiketler:
haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Tech dedi ki:

    Çok güzel bir gelişme. İnşallah tgs celebi havaş pegasus 3. Havalimanında hepsi sadece bundan alır. Yerli Malı kullanılmalı.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV