İstanbul Atatürk Havalimanı’na Kaymakamlık Binası

Paylaş
 

Bakırköy – Kirazlı metrosu inşaatı nedeniyle Bakırköy Kaymakamlığı ve İlçe emniyet müdürlüğü binalarının yıkılacağı için Bakırköy Kaymakamlığı’nın tüm birimleri ile taşınmasına karar verildi.

Bakırköy Kaymakamlığı nereye taşındı?

Bakırköy Kaymakamlığı İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bulunan TAV binasına taşındı. Bakırköy Kaymakamlığı’na  nasıl giderim?

Bakrıköy Kaymakamlığının İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki yerine İncirli Metro ve meydanadan kalkan İETT otobüsleri ile ulaşım sağlanacak.

Konu ile kaymakamlıktan yapılan açıklamada ise “Deprem güvenliği bakımından riskli yapı vasfında olan, Kaymakamlık ve İlçe Emniyet Müdürlüğü binalarımızın, yeni bina yapılıncaya kadar, geçici olarak Atatürk Havalimanına taşınması kararlaştırılmıştır.
Kaymakamlık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı 21 Ekim 2019 Pazartesi günü itibarı ile yeni binada hizmet vermeye başlayacaktır.
İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Mal Müdürülüğü, Tapu Müdürlüğü, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğümüz ise teknik altyapıların tamamlanmasıyla en kısa sürede yeni binaya taşınmış olacaktır.
Bilgi ve gereğini arz ve rica ederim.  ” ifadeleri kullanıldı.

İstanbul Atatürk Havalimanı Bakırköy Kaymakamlığı’na nasıl gidilir? Bakırköy Kaymakamlığı’na nasıl giderim? İstanbul Atatürk Havalimanı Bakırköy Kaymakamlığı ulaşım haritası.

http://www.bakirkoy.gov.tr/kurumlar/bakirkoy.gov.tr/Duyuru/Harita.jpeg

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Bu yazı 524 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV