Kış Sezonunda Dalaman’a Seferlere Devam Ediyor

Paylaş
 

Erhan Aydoğdu – Yaz sezonunun başlangıcı ile yoğunlaşan ülkemizin turizm cennetlerinden biri olan Dalaman Havalimanı kış sezonun başlangıcı ile birlikte yeniden tenhalaşmaya başladı. Yaz sezonunda uçan çoğu yabancı havayolu şirketi yeterli talep olmadığı için uçuşlarını yaz sezonuna kadar durdurdu. Ancak bir şirket varki hala seferlerine devam ediyor.

İngiltere merkezli Thomas Cook Havayolu şirketi seoznun kış olmasına aldırmadan İngiltere Londra Gatwick ve Manchester’den Dalaman’a belirli günlerde sefer düzenlemeye devam ediyor. Bu gün G-TCDC tescilli Airbus 321-211 tpi uçağı ile MT230/TCX230 sefer sayılı Manchester – Dalaman seferi ile yine sefer düzenleyen şirket 20-28 Aralık 2017 tarihleri arasında 2 Manchester 2  Londra Gatwick seferi daha yapacak. Ardından 2018 Ocak ayının 7-8’inde  2 sefer daha düzenleyecek şirket sezonu kapatacak ve 2018 yılının Mart ayında yaz sezonu için uçuşlarına başlayacak.

Fotoğraflar : Echo_Oscar48

Bu yazı 828 kere okundu.
Etiketler:
dalaman haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. Yıldız Transfer dedi ki:

    Biz de yıldız transfer olarak Thoomas Cook yolcularını yaz ve kış sezonunda Vip Transfer hizmeti ile en konforlu şekilde götürmeye devam ediyoruz.

  2. Biz de wwwyildiztransfercom olarak Thoomas Cook yolcularını yaz ve kış sezonunda Vip Transfer hizmeti ile en konforlu şekilde götürmeye devam ediyoruz.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV