Pegasus da Uçuşlarını İptal Etti

Paylaş
 

Pegasus Irak ve italya seferlerini durdurdu mu?

Pegasus Havayolları, korona virüs nedeniyle İtalya ve Irak’a gerçekleştirilecek tüm uçuşlarını 16 Mart 2020 tarihine kadar karşılıklı olarak iptal ettiğini açıkladı.  Aralık ayında Çin – Wuhan’da ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan yeni tip korona virüs yayılmaya devam ediyor. Pegasus Havayolları, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan talimat doğrultusunda virüs vakalarının hızla arttığı İtalya ve Irak seferlerini durdurdu. Bugünden itibaren başlayan uçuş iptalleri 16 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek.

PEGASUS HAVAYOLLARI’NDAN AÇIKLAMA

Konuya ilişkin Pegasus Havayolları’ndan yapılan açıklamada, “Korona virüsü nedeniyle Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan talimat doğrultusunda 1-16 Mart 2020 tarihleri arasında İtalya ve Irak’a yapılacak tüm uçuşlar karşılıklı olarak iptal edilmiştir. Bilet değişiklik veya iade işlemlerini www.flypgs.com, mobil uygulamalar ve 0850 250 67 02 nolu çağrı merkezimizden yapabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

TÜRK HAVA YOLLARI DA İPTAL ETMİŞTİ

Türk Hava Yolları (THY)da, yeni tip koronavirüs (Kovid -19) vakalarındaki artış nedeniyle 1 Mart itibarıyla İtalya seferlerini durdurduğunu açıklamıştı. THY ayrıca dün ve bugün Güney Kore ve Irak seferlerini de iptal etti.

Irak, Kore ve İtalya Seferleri Durduruldu

 

Bu yazı 461 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV