Smyrna Spotting Grubundan Sergi Duyurusu

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

Çoğunluğu İzmir’li uçak sevdalıları tarafından kurulmuş olan İzmir’li Hava Fotoğrafçıları Grubu – Smyrna Spotting Team – yaz sezonunda uçak fotoğraflarının sergilendiği bir dizi sergi ile fotoğraf ve havacılık fotoğrafçılığıve havacılık meraklıları ile birlikte olacak. Grup kurucu üyelerinden Burak Korul sergi hakkında yapmış olduğu açıklamada,

Merhaba Arkadaşlar bildiğiniz gibi Türkiye’de zor şartlar ve katı kurallar çerçevesinde Hava Fotoğrafçılığı Yapılmaktadır. Bu Hobiyi geliştirmek büyütmek ve ilerletmek için İzmir’li Hava Fotoğrafçıları Grubunu Kuran ( Smyrna Spotting Team ) İzmir içindeki faaliyetlerine Milli Eğitim’e Bağlı Özel Kolejler ve Devlet Okullarında Hava Fotoğrafçılığı sergisi açarak başladı. Amaç Olarak hem Havacılığı Tanıtmak Hem Spotting hobisini tanıtmak ve büyütmek ve Gelecek’te Pilot olmak isteyen genç arkadaşlara ulaşmak. Bu Sergilerden hariç 9-10-11 ve 12.ci Sınıflarda okuyan öğrencilere Havacılık ve Nasıl Pilot Olurum ? Uzman Kaptan Pilotlar ile beraber ziyaret ederek Seminer ve Söyleşiler Yapılacaktır. Belirlenmiş tarihler arasında belli Kolejlerde ve İzmir Ulaşımının en yoğun olduğu Fahrettin Altay Metro İstasyonu Sergi Alanında Tüm Ekip Arkadaşlarının çekimleri sergilenmektedir. Sivil Havacılık ve Askeri Havacılık alanında gerek tatbikatlar gerek Havacılık Şenlikleri ve Serbest zamanlarda Ziyaret edilen Havalimanlarındaki uçakların çekimlerini bulabilirsiniz.

İzmir içinde Düzenlenecek olan Sergi Yer ve Tarihleri İzmir Hatay Koleji Tarih : 13/03/2017 – 19/03/2017 İzmir Fahrettin Altay Metro İstasyonu Tarih : 20/03/2017— 30/03/2017 Nisan Ayı İçin Tarihleri Güncellenerek bilgi verilecektir. Tüm Yapılacak sergi ve etkinliklerde yardımlarından dolayı Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na Turkish Airlines’a Pegasus Airlines’a Sun Express’e Teşekkür Ederiz.” ifadelerini kullandı.

Sergi alanından fotoğraflar:

Bu yazı 967 kere okundu.
Etiketler:
haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV