THY Uçaklarından Tüm Dergiler Toplatıldı

Paylaş
 

THY Uçaklarından Tüm Dergiler Toplatıldı.

Türk Hava Yolları, bir çok ülkede görülen ve etkisi yayılmaya devam eden Korona virüsüne karşı ciddi tedbirler almaya devam ediyor.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; THY uçaklarındaki dergiler toplatıldı. Skylife dergisi başta olmak üzere bilgilendirici tüm kağıt ve degileri toplatan THY, ikinci bir karara kadar seferlerini dergisiz icra edecek.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, bugün yaptığı açıklamada virüse karşı önlemlerin ciddi şekilde devam ettiğini uçakların dezenfekte edildiğini duyurmuştu.

Aycı; ‘Risk grubu olarak ilan edilen ülkeler konusundaki buralara seyahat eden uçaklarımızı da etkisi kanıtlanmış bilimsel yöntemlerle dezenfekte ediyoruz temizliğini tam olarak yapıyor ondan sonra sefere alıyoruz. Misafirlerimize endişesiz olarak seyahat ortamı sunmaya devam ettiğimizi de burada ifade etmek isterim’ demişti.

Ayrıca Türk Hava Yolları, koronavirüs önlemi olarak uçaklarda ve özel yolcu salonlarında yarından ( 7 Mart 2020 ) itibaren gazete ve dergi dağıtımı yapmama kararı aldı.

Havayolu Şirketlerinden Koronavirüs Önlemleri

 

Bu yazı 277 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV