Türk Hava Yolları Seyahat Kitleri

Paylaş
 

Türk Hava Yolları, genelde yeni seyahat setlerini ünlü markalara hazırlatmakta.

Türk Hava Yolları – THY Business Sınıf Seyahat Kitleri nasıl? Türk Hava Yolları Business Sınıf Seyahat Kitlerinin içinde neler var? Türk Hava Yolları Business Sınıf Seyahat Kitleri ne marka?

Havacılık sektöründe pazar payını ve yolcu sayısını her yıl artıran Türk Hava Yolları, 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla kıtalararası uçuşların business sınıfında seyahat eden yolcularını zarif ve sofistike tasarımlarıyla moda tarihine geçen Versace setleri ile karşılamaya başladı. Setlerde yolcuların seyahat boyunca ihtiyaç duyabileceği çorap, kulak tıkacı, geliştirilmiş göz bandı ve uyarı çıkartmaları, Versace dudak losyonu, el losyonu ile yüz spreyi (facial mist) ve saç tokası (yalnızca kadın setlerinde) bulunuyor.

Versace’nin Türk Hava Yolları için özel olarak tasarladığı yeni setlerin erkek ve bayan  yolcuların ihtiyacına göre ayrı hazırlanması da koleksiyonun en belirgin özelliği olarak ön plana çıkıyor. Farklı renklerde temin edilebilen çantaların şık ve fonksiyonel tasarımı, yolculuk sonrası kullanımı da cazip kılıyor. Çanta içerisinde özel bir bölmede yer alan nemlendirici kozmetik ürünler ise uzun seyahat süresince yolcuların rahat bir yolculuk geçirmesine katkıda bulunacak

Türk Hava Yolları – THY Ekonomi  Sınıf Seyahat Kitleri nasıl? Türk Hava Yolları Ekonomi Sınıf Seyahat Kitlerinin içinde neler var? Türk Hava Yolları Ekonomi Sınıf Seyahat Kitleri ne marka?

Türk Hava Yolları, ekonomi sınıfında seyahat eden misafirlerine de 3 Temmuz  2019 günü itibarıyla yeni seyahat setlerini sunmaya başlıyor. Akıllı ve özgün tasarımları sayesinde meraklı ve dinamik gezginlere yenilikçi ve işlevsel çözümler getirmesi ile ünlenen Mandarina Duck tasarımı olan ve kıtalararası uçuşların ekonomi sınıfında sunulacak olan konfor setlerinde göz bandı, çorap, kulak tıkacı, dudak nemlendiricisi, diş fırçası ve diş macunu yer alıyor. Yolcularına doğal içerikli ve kaliteli dermokozmetik ürünleri sunmaya özen gösteren havayolu, yeni seyahat setlerinde 1895 yılına dayanan köklü geçmişi ile doğal içerikli Atelier Rebul ürünlerine yer veriyor. Mevcut durumda Türk Hava Yolları uçaklarında ekonomi sınıfı lavabolarında yer alan marka, seyahat setlerinde cilt bakım ürünü olarak dudak nemlendiricisi sunuyor.

Bu yazı 427 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV