Türk Hava Yolu Şirketlerinin Uçakları Hazırlanıyor

Paylaş
 

Türk Havayolu şirketlerinden Türk Hava Yolları – THY ve Pegasus Havayolları’nın avrupalı uçak üreticisi Airbus şirketinden sipariş etmiş olduğu uçaklar hazırlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün havacılık fotoğrafçısı Tobias Gudat tarafından Airbus şirketinin almanya Hamburg’da bulunan Finkenwerder tesislerinde hazırlık aşamasında olan uçaklar böyle görüntülendi.

Pegasus Havayolları’nın en yeni Airbus A321-251NX tipi uçağı olan TC-RBF tescilli uçak böyle görütülendi. Uçak boya işleminin ardından yapılacak bir dizi yer ve uçuş testiye birlikte Pegasus Havayolları’na önümüzdeki günlerde teslim edilecek.

Resim

Pegasus Havayolları‘nın bir diğer teslimatı bekleyen uçağı  ise TC-NCN tescilli Airbus A320-251N tipi uçak. O uçakta Pegasus Havayolları renklerine boyanmış olarak test için sıra bekliyoru. uçak yapılacak bir dizi yer ve uçuş testinin ardından Pegasus Havayolları’na teslim edilecek.

Resim

Türk Hava Yolları’na ait TC-LSU tescilli airbus A321-271NX tipi uçak motorları monte edilmiş vaziyette Türk Hava Yolları renkerinde görüntülendi. Uçak önümüzdeki günlerde uçuş testlerine çıkacak ve sonrasında THY‘ye teslim edilecek.

Resim

Fotorğaflar Tobias Gudat

Bu yazı 386 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV