Türk Hava Yolu Şirketlerinin Uçakları Hazırlanıyor

Paylaş
 

Türk Havayolu şirketlerinden Türk Hava Yolları – THY ve Pegasus Havayolları’nın avrupalı uçak üreticisi Airbus şirketinden sipariş etmiş olduğu uçaklar hazırlanmaya devam ediyor. 13 Temmuz 2020 günü havacılık fotoğrafçısı Tobias Gudat tarafından Airbus şirketinin almanya Hamburg’da bulunan Finkenwerder tesislerinde hazırlık aşamasında olan uçaklar böyle görüntülendi.

Pegasus Havayolları’nın en yeni Airbus A321-251NX tipi uçağı olan TC-RBF tescilli uçak ilk uçuşunu yapmak üzere havalanırken görüntülendi.

Resim

Pegasus Havayolları’nın teslimat için hazırlanan bir diğer Airbus A321 Neo tipi uçağı ise ( 10007 seri numaralı , Tescili henüz belli değil )boyasız ve motorsuz vaziyette atölyeler arasında çekilirken görüntülendi.

Resim

Yine ülkemiz havayolu şirketlerinden THYTürk Hava Yolları‘nın Airbus şirketinden sipariş etmiş olduğu uçaklardan en yeni olan ikisi görüntülendi.

TC-LSV ve TC-LSZ tescilli Airbus A321-271NX ( Airbus A321 NEO ) tipi uçak atölyeler arası çekilirken görüntülendi. Önümüzdeki günlerde montaj hattından çıkarak yer ve uçuş testleri yapılacak uçaklar daha sonra şirketlere teslim edilecekler.

Resim

Resim

Turkish Airlines anda Pegasus Airlines new Airbus A321 NEO planes.

Bu yazı 362 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV