Washington’dan İzmir’e Gelen Yolcular Nerede Karantinaya Alındı?

Paylaş
 

Washington’dan İzmir’e THY Uçağı İle Gelen Yolcular Nerede Karantinaya Alındı? Washington’dan İzmir’e Gelen Yolcular Nerede Karantinaya Alınacak?

amerikadan gelen Türk Hava Yolları’na ait  Washington – İstanbul seferini yapan uçak İzmir’e inmiş ve yolcularının koronavirüs ile mücadele kapsamında alına tedbir gereği karantinaya alınacağını sizlerle BURADA paylaşmıştık.  Aralarında Türk vatandaşların da bulunduğu 210 kişinin, koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 gün süreyle karantinada kalacakları Manisa’daki bir öğrenci yurduna yerleştirildiği öğrenildi.

ABD’den gelen ve aralarında Türklerin de bulunduğu 210 kişi, bugün akşam saatlerinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na indi. Pasaport ve sağlık kontrolleri yapılan yolcular, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ait dezenfekte edilmiş otobüslerle havalimanından alındı. 210 kişi, geniş güvenlik önlemleri altında Manisa’nın Yunusemre ilçesinde bulunan Muradiye Mahallesi’ndeki bir Kredi Yurtlar Kurumu yurduna getirilerek karantinaya alındı. Polis ve jandarma ekiplerinin yurda yerleştirdiği 210 kişilik kafile, 14 gün boyunca karantina altında kalacak.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı – DHA

Bu yazı 286 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV