Ajet Havayolları Sefer Numaraları – Airbus A320 Neo

Paylaş
 

ilosunda 5 Adet Airbus A320 Neo tipi uçak  bulunan Ajet Havayolları –  Ajet Airlines şirketinin A320 Neo tipi uçaklarının koltuk planı ve düzeni  nasıl? Uçuştan önce bilet aldıktan sonra koltuk rezervasyonu ve check-in (çekin) yaparken  yaparken hangi koltuğu seçmeliyim? Ajet Havayolları şirketi  uçakları koltuk numaraları nasıl?  En iyi ve en konforlu koltuk hangileri? Uçakta cam kenarı koltuk.

Ajet Havayolları uçak koltuk planı. Ajet Havayolları uçak koltuk yerleşimi. Ajet Havayolları uçak koltuk numaraları. Ajet Havayolları uçak koltuk düzeni.

Ajet Havayolları uçaklarının koltuk planı. Ajet Havayolları uçaklarının koltuk yerleşimi. Ajet Havayolları uçaklarının koltuk numaraları. Ajet Havayolları uçaklarının koltuk düzeni.

Bütün bu sorularınıza yardımcı olması için sizler için küçük bir araştırma yaptım. Öncelikle uçuştan önce hangi şirketin hangi model uçağıyla uçacağımızı bilmek en önemli nokta. Genelde son dakika değişiklikleri hariç uçuşa son 24 saat kala aşağı yukarı uçuşa verilecek uçak modeli belli olmakta. Böylelikle kendiniz için en konforlu koltuğu seçmek için bolca zamanınız olmakta. Kimi şirketlerde koltuk seçmek ücretsizken bazı şirketler koltuk seçmek için ücret isteyebiliyor. Ayrıca örnek olarak konfigürasyondaki C harfi Busines yada benzeri class, Y yada W harfi ise standart yani ekonomi classı  temsil ediyor. Arkalarına gelen sayılar ise yolcu koltuk sayısını belirtmekte.

Filosunda 5 adet Airbus A320 neo model uçağı  bulunan Ajet Havayolları şirketinin uçaklarının tüm koltuk konfigürasyonu Y240 .  Y harfi  ekonomi sınıfı temsil ediyor.

Ajet Airlines Airbus A320 Neo  seat plan.

Bu yazı 28 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV