Anadolujet Sefer Numaraları TK7058 ve TK7059

Paylaş
 

Anadolujet Sefer Numaraları – TK7058 ve TK7059

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK7058 / THY7058 nerenin seferi? TK7058 / THY7058 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK7058/THY7058 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Anadolujet Hava Yolları‘nın TK7058/THY7058 sefer sayılı uçuşu Ankara Esenboğa Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Ankara Esenboğa Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Ankara Esenboğa Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Ankara Esenboğa Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı   arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Ankara – Malatya uçak bileti ne kadar? Ankara – Malatya uçak bileti fiyatı? Ankara – Malatya uçak bileti fiyat? Ankara – Malatya ucuz uçak bileti. Ankara – Malatya uçak bileti. Ankara – Malatya uçak bileti kaç lira? Ankara – Malatya uçak bileti kaç dolar? Ankara – Malatya uçak bileti varmı?

TK7059/THY7059 nerenin seferi? TK7059/THY7059 nolu uçuş nereye gidiyor?

TK7059/THY7059 uçuş kodu ise Ankara Esenboğa Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı seferinin dönüş seferini uçuş kodudur.  Yani TK7059/THY7059 sefer sayılı uçuş Malatya Erhaç Havalimanı Ankara Esenboğa Havalimanı seferinin uçuş kodudur.

Malatya Erhaç Havalimanı – Ankara Esenboğa Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Malatya Erhaç Havalimanı – Ankara Esenboğa Havalimanı seferi uçakla ne kadar  sürüyor?

Bu uçuşun süresi ise yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

Anadolujet’in diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 171 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV