AtlasGlobal Uçakları Çanakkale’de

Paylaş
 

Çanakkale Havalimanı’nın bugün (30.03.2018) değişik misafirleri vardı.

AtlasGlobal Havayolu şirketine ait iki uçak İstanbul – Çanakkale seferini yaptılar. Normal şartlarda Atlas Global şirketinin Çanakkale’ye seferi yok. Ancak bu iki uçağın İstanbul Atatürk Havalimanı – ÇAnakkale seferini yapması merak uyandırdı.

Atlas Global Havayolu şirketine ait KK6144 sefer  sayılı İstanbul Atatürk Havalimanı – Çanakkale seferini yapan TC-ATR tescilli Airbus A321-211 tipi uçak ile KK6010 sefer sayılı İstanbul Atatürk Havalimanı – Çanakkale seferini yapan TC-ATF tescilli Airbus A321-211 tipiuçak arka arkaya Çanakkale’ye inişlerini yaptılar. Uçakların geliş nedenleri henüz bilinmiyor.

Yapılacak açıklamalara göre gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Düzenleme: Uçakların Çanakkale Havalimanı’na neden geldiği anlaşıldı. TC-ATR tescilli uçak daha önce sizlere BURADA bahsettiğimiz üzere Konya – Çanakkale arasında öğrenci taşıma projesi olan bir operasyon için gelen öğrencileri Konya’ya götürmek için geldi.

TC-ATF ise yine aynı proje kapsamında Batman – Konya arasındaki öğrencileri aldı ve sabah yeni öğrencileri Çanakkale’ye getirmek üzere Batman’a hareket etti.

 

Bu yazı 2000 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV