Rüya Uçak TC-LLA İstanbul’da

Paylaş
 

Rüya Uçak TC-LLA İstanbul’da.

Türk Hava Yolları’nın Boeing’den sipariş etmiş olduğu Boeing 787-9 Dreamliner tipi uçaklardan ilki TC-LLA tescilli uçak İstanbul Havalimanı’na inişini yaptı. Uçağın önümüzdeki günlerde seferlere başlayacağı öğrenildi. Uçak Türkiye saati ile 03:00 dolaylarında TK6830 uçuş kodu ile amerika Seattle’daki Boeing tesislerinden TK6830 kodu ile yola çıkmış ve haberini sizlerle BURADA paylaşmıştık.

Uçağı İstanbul Havalimanı’nda bizler için TR_SPOTTER Ali Selvi böyle görüntüledi.

Diğer takipçilerimizden de fotoğraflarteker teker gelmeye başladı. O fotorğaflardan bazıları.

Öte yandan Türk Hava Yolları sosyal medya hesabından başlattığı ankette yeni uçak için isim arayışında. Şirket uçağın ismini anket ile belirlemek için kolları sıvadı. İsim seçenekleri şöyle: Perge, Assos, Göbeklitepe, Zeugma. Anketin soncunda kazanan isim uçağa verilecek.

Bizde havacılık Meraklıları facebook grubu ve Göklerdeyiz.net internet sitesi adına naçizane fikrimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Uçağa verilecek isim her ne olursa olsun aşağıda örneklerini verdiğimiz gibi o ismin özelliklerini uçağın üzerine de resim olarak işleyelim ki görenler merak etsin hemde isim amacına ulaşsın. Tanıtım tanıtımdır. Reklam Reklamdır. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyoruz ve konu ile sizlerle başbaşa bırakıyoruz.

THY Uçaklarına Özel Boyama, Yeni İmaj

 

 

Bu yazı 1235 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV