Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK236 ve TK237

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK236 ve TK237

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK236 / THY236 nerenin seferi? TK236/ THY236 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK236/THY236 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK236/THY236 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı arası  yaklaşık 7.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK237/ THY237 nerenin seferi? TK237/ THY237 nolu uçuş nereye gidiyor?

Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ulanbataar ( Ulanbator – Ulanbatur ) Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 8.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 130 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV