Anadolujet Sefer Numaraları – TK7036

Paylaş
 

Anadolujet Sefer Numaraları – TK7036

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK7036 / THY7036 nerenin seferi? TK7036 / THY7036 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK7036/THY7036 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Anadolujet Hava Yolları‘nın TK7036/THY7036 sefer sayılı uçuşu Ankara Esenboğa  Havalimanı – Antalya Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Ankara Esenboğa  Havalimanı – Antalya Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Ankara Esenboğa  Havalimanı – Antalya Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Ankara Esenboğa  Havalimanı – Antalya Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Ankara – Antalya uçak bileti ne kadar? Ankara – Antalya uçak bileti fiyatı? Ankara – Antalya uçak bileti fiyat? Ankara – Antalya ucuz uçak bileti. Ankara – Antalya uçak bileti. Ankara – Antalya uçak bileti kaç lira? Ankara – Antalya uçak bileti kaç dolar? Ankara – Antalya uçak bileti varmı?

Bu yazı 203 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV