Anadolujet Sefer Numaraları – TK7042 ve TK7043

Paylaş
 

Anadolujet Sefer Numaraları – TK7042 ve TK7043

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK7042 / THY7042 nerenin seferi? TK7042 / THY7042 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK7042/THY7042 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Anadolujet Hava Yolları‘nın TK7042/THY7042 sefer sayılı uçuşu Ankara Esenboğa  Havalimanı – Batman Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Ankara Esenboğa  Havalimanı – Batman Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Ankara Esenboğa  Havalimanı – Batman Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Ankara Esenboğa  Havalimanı – Batman Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Ankara – Batman uçak bileti ne kadar? Ankara – Batman uçak bileti fiyatı? Ankara – Batman uçak bileti fiyat? Ankara – Batman ucuz uçak bileti. Ankara – Batman uçak bileti. Ankara – Batman uçak bileti kaç lira? Ankara – Batman uçak bileti kaç dolar? Ankara – Batman uçak bileti varmı?

TK7043/THY7043 nerenin seferi? TK7043/THY7043 nolu uçuş nereye gidiyor?

TK7043/THY7043 uçuş kodu ise Ankara Esenboğa  Havalimanı – Batman Havalimanı seferinin dönüş seferini uçuş kodudur.  Yani TK7043/THY7043 sefer sayılı uçuş Batman Havalimanı Ankara Esenboğa  Havalimanı seferinin uçuş kodudur.

Batman Havalimanı  – Ankara Esenboğa  Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Batman Havalimanı  – Ankara Esenboğa  Havalimanı seferi uçakla ne kadar  sürüyor?

Bu uçuşun süresi ise yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

Anadolujet’in diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 76 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV