BURULAŞ Bursa – İstanbul Havalimanı Seferlerine Başladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ulaşım şirketi Burulaş – BBBUS Bursa – İstanbul Havalimanı seflerine başladı. Şirket daha önce Bursa Terminali’nden İstanbul Sabiha gökçen Havalimanı seferlerini yapmaktaydı. Günde 4 gidiş 4 dönüş seferi ile İstanbul Havalimanı seferlerine başlayan şirketin HAVAİST ile birlikte yürüttüğü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı Bursa – Sabiha Gökçen – İstanbul Havalimanı seferleri de devam edecek.

Bursa Terminal – İstanbul Havalimanı otobüs bilet ücreti ne kadar? Bursa Terminal – İstanbul Havalimanı bilet ücreti kişi başı 115 TLolarak belirlendi.

Bursa Terminal –  İstanbul Havalimanı  Otobüs sefer saatleri için şirketin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Terminal – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı otobüs bilet ücreti ne kadar? Bursa Terminal – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı bilet ücreti kişi başı 70 TL olarak belirlendi.

Bursa Terminal –  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  Otobüs sefer saatleri için şirketin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

( Fiyatlar 2021 yılı Mart ayı şirketin internet sitesinde belirtilen fiyatlardır. Oluşabilecek değişikliklerden sitemiz sorumlu değildir)

 

 

 

 

 

 

Bu yazı 959 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV