Eczacıbaşı’ndan Helikopter Kazası Açıklaması

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

Bu gün öğle saatlerinde meydana gelen helikopter kazasında hayatını kaybedenlerin sayısı 7’ye yükseldi. Bu haber kesinleşirken Eczacıbaşı Holding’den kaza konusunda bir balın açıklaması yapıldı. Açıklamada :

“Eczacıbaşı Havacılık A.Ş.’ye ait olan Sikorsky S76 C++ tipi helikopter, 10 Mart 2017 tarihinde saat 11.20’de Bozüyük’e gitmek üzere İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan havalanmış, ancak henüz belirlenemeyen bir nedenle saat 11.30’da Büyükçekmece yakınlarında düşmüştür. Helikopterde bulunan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Rusya Ülke Direktörü Salim Özen, Rusya’daki bölge satış yöneticilerimizden Aleksandr Vanin, Rus misafirlerimiz Igor Kochergin, Luidmila Chuprova ve Elena Badragan ile pilotlar Alaattin Nacar ve Ahmet Bulut, maalesef hayatını kaybetmiştir. Kazanın nasıl meydana geldiğine ilişkin olarak yetkili birimlerin incelemeleri sürmektedir.

Hepimizi derinden üzen bu kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve tüm çalışma arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

 

Bu yazı 798 kere okundu.
Etiketler:
haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV