Emirates’ten Sıradışı Reklam

Paylaş
 

Birleşik Arap Emirlikleri havayolu şirketi Emirates sıradışı bir reklam filmine imza attı.

Bünyesinde çalışan Nicole Smith-Ludvik isimli bir kabin memurunu verdiği eğitim sonunda Dubai’nin en yüksek binası olan Burj Khalifa binasının en üst noktasına çıkardı.

Emirates Havayolu, ingilterenin kırmızı listesinden kehribar rengine geçişini kutlamak için bir kabin ekibi üyesini helikopterle Butj Khalifa’nın tepesine çıkardı.

Havayolu şirketi, hafta sonu sosyal medya sitelerinde, Emirates’in kabin ekibi üniforması giymiş, gökdelenin kulesinde duran ve kırmızı listeden çıkarıldıktan sonra havayolunun hissettiği minnettarlığı gösteren tabelalar tutan bir hostesin videosunu paylaştı.

Videonun sonunda kabin üyesinin nerede durduğunu ve videonun gerçekmi olduğu soruluyor.

Videodaki uçuş görevlisi Nicole Smith-Ludvik  Instagram’ına göre kendini “dünya gezgini, paraşütçü, yoga eğitmeni, uzun yürüyüşe çıkan kimse, maceracı” olarak tanımlamakta.

Reklam filmi, herhangi bir yeşil ekran veya özel efekt olmadan çekildi. Titiz bir planlama, eğitim, test ve sıkı bir güvenlik protokolünün sonucu olan filmi çekmek için 828 metre yükseklikte yalnızca 1,2 metrelik azaltılmış bir çevre alanı mevcuttu.


 

 

Bu yazı 322 kere okundu.
Etiketler:
haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV