Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı Kapatılıyor mu?

Paylaş
 

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı Kapatılıyor mu? Eskişehir Havalimanı neden kapatılıyor? Eskişehir Havalimanı kapatıldı mı?

Sosyal medyayı son günlerde meşgul eden bu soru hakkında henüz bir resmi açıklama yapılmadı. konu ile ilgili yapılacak resmi açıklamayı sizlerle paylaşacağız.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı£nı 2021 yılı içinde 1498 yolcu iç hat. 97674 yolcu dış hat. Toplam 99172 yolcu kullanmıştı.   Hasan Polatkan Havalimanı, eski adıyla Anadolu Havalimanı, Eskişehir Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’ne ait olan havalimanı. Eskişehir Teknik Üniversitesi İki Eylül Kampüsü’nde bulunmaktadır.

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ile yaptıkları görüşme sonunda sorunun çözüldüğünü iletti. Sorunun aşılması ile birlikte toplantıya katılan AK Parti ve MHP’li milletvekilleri ile diğer AK Partili isimler sosyal medya hesaplarından bu gelişmeyi duyurdular.

Sosyal medyadan paylaşılan açıklama şöyle:
“Hasan Polatkan Havalimanı ile ilgili konu çözülmüştür. Seferler devam edecektir. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil KARAİSMAİLOĞLU’na teşekkür ederiz.”

Bu yazı 594 kere okundu.
Etiketler:
eskişehir haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV