Juneyao Air Helsinki Seferlerini İptal mi Etti?

Paylaş
 

Juneyao Air Helsinki Seferlerini İptal mi Etti?

Juneyao Air Helsinki uçuşlarından vaz mı geçti?

Çin’in en büyük ikinci özel havayolu konumunda bulunan ve filosunda uzun uçuşlar için B787-9 Dreamliner tipi uçak bulunduran Juneyao Air Finlandiya’nın başkenti olan Helsinki’ye seferler açmayı ve buradan da Avrupa’nın önde gelen havalimanları olan ingiltere’nin Manchester kentine, İzlanda‘nın başkenti Reykjavik de bulunan havalimanı olan Keflavik’e ve İrlanda’nin başkenti Dublin’e uçuşlar gerçekleştirmek istiyordu ve bunun için de planlarını yapmıştı.

Haftanın her günü yapılacak uçuşlar için Helsinki mini bir üs görevi görecekti. Ayrıca şirket daha sonrasında İstanbul ile Atina’yı da duyurmuştu. İstanbul’a haftanın 4 günü uçacağını açıklayan şirket, Atina’ya da haftanın 3 günü uçacağını açıklamıştı.

Airlineroutes sitesinde yer alan habere göre şirket Helsinki ve buradan çıkışlı olarak yapılacak uçuşların iptal edildiği ve sitesinde bilet bölümünün kapatıldığı paylaşıldı. İstanbul ile Atına için ise satışların devam edildiği öğrenildi. Helsinki seferlerinin ve buradan çıkışlı seferlerin neden iptal edildiği bilinmezken, ilerleyen zamanlar da bunu öğrenip sizler ile paylaşacağız.

Semih Seydan

Bu yazı 705 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV