Nereden Gelmişler? Neredeler? TC-AHE Kimin?

Paylaş
 

Nereden gelmişler? Neredeler? serimize TC-AHE tescilli Cessna 550 Citation Bravo tipi uçak ile devam ediyoruz.

2005 yılında ilk uçuşunu yapan uçak,

2005 yılında Cessna Aircraft Company  şirketi üzerinden N51744 tescilini aldı ve aynı yıl içinde TC-AHE tescilini alarak Türkiye’de çalışmaya başladı.

TC-AHE tescilli uçak kimin? TC-AHE kimin? TC-AHE tescilli uçak kime ait? TC-AHE nerede? TC-AHE özel uçak kimin? TC-AHE hangi şirkete ait? TC-AHE takip et.

TCAHE tescilli uçak kimin? TCAHE kimin? TC AHE tescilli uçak kime ait? TC AHE nerede? TCAHE özel uçak kimin? TC-AHE hangi şirkete ait? TC AHE takip et. TC-AHE hangi şirketin?

TC-AHE radar takip için TIKLAYINIZ

Diğer uçaklar için TIKLAYINIZ.

Uçak 2022 internet kaynaklarına göre Pan Jet isimli şirkete ait.

Birgün gazetesi haberine göre uçak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından kiralandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü uçağı var mı? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü uçağı hangisi? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü uçağı nerede? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü uçak mı kiraladı? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü uçak kiraladı mı? 

Bu yazı 444 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV