Onur Air O Futbol Takımına Sponsor Oldu

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

GÖZTEPE ONUR AİR’LE UÇACAK
Süper Lig’e yükseldikten sonra art arda sponsorluk anlaşmaları imzalayan Göztepe, ülkemiz havayolu şirketlerinden Onur Air’le de işbirliği yaptı. Başkan Mehmet Sepil ve Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun’un katıldığı törende sarı kırmızılı futbol takımının havayolu sponsoru Onur Air oldu. Göztepe’ye her kanaldan yoğun ilgi olduğunu söyleyen Başkan Sepil, şöyle dedi:
“Göztepe’nin Süper Lig’e çıkması ülkemizde çok ciddi yankı uyandırdı. Bizim hedefimiz sadece ulusal değil, uluslararası alanda da yer alabilmek. Onur Air ile bu yolda önemli bir adım attık. Onur Air sadece A takımın değil genç takımlarımızın ve hentbolcularımızın da sponsoru olacak. Tanınmış markaları Göztepe’ye getirmek çok önemli. Bu işbirliği için herkese teşekkür ediyorum.”
İzmir’in kendileri için çok önemli bir kent olduğuna vurgu yapan Teoman Tosun, Göztepe’yi tekrar Süper Lig’de görmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. “Göztepe’ye sponsor olmaktan onur duyuyoruz” diyen Teoman Tosun, “Biz her zaman kulübün yanında olacağız. Türkiye’de ilk kez profesyonel bir takımın havayolu sponsoru oluyoruz” diye konuştu. Başkan Sepil, Teoman Tosun’a adının yazılı olduğu Göztepe forması hediye etti.

 

Bu yazı 1258 kere okundu.
Etiketler:
haberler onur air
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV