Pegasus Hangi Ülkelere Seferlerini Durdurdu?

Paylaş
 

Pegasus Hangi Ülkelere Seferlerini Durdurdu? Pegasus avrupaya seferlerini durdurdu mu?

avrupaya sıçrayan koronavirüs salgını nedeniyle Pegasus Havayolları avrupadaki bazı noktalara seferlerini Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü – SHGM’nin aldığı karar doğrultusunda geçici olarak durdurduğunu açıkladı. Şirketten yapılan açıklamada

Almanya, Fransa, İspanya, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç, Danimarka ve Avusturya‘ya ilişkin uçuş kısıtlaması sebebiyle, ilgili ülkelerden ülkemize ve ülkemizden bu ülkelere olacak şekilde karşılıklı olarak uçuşlarımız durdurulmuştur. Bu çerçevede iptal ve iade işlemlerinizle ilgili endişe etmeyiniz, websitemizden ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan ilerleyen saatlerde yapacağımız duyurumuzu bekleyiniz. Gerekli tüm çalışmalar karar alındığı an itibarıyla yapılmaya başlanmıştır, çalışmaların tamamlanmasının birkaç saat süreceğini belirtmek isteriz. Çalışmalarımız tamamlandığında websitemiz ve resmi sosyal medya hesaplarımız üzerinden yeniden duyuru yapılacaktır. İlgili ülkelere olan tüm uçuşlarımız 14 Mart 2020 sabah 08.00’den; 17 Nisan 2020’ye kadar durdurulmuştur. detaylı bilgi ilerleyen saatlerde web sitemizden ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.  ” ifadeleri kullanıldı.

Turkey has banned flights from Germany, France, Spain, Norway, Denmark, Belgium, Austria, Sweden and the Netherlands, eff. 14/03/2020 0800 until 17/04/2020. Note, that only incoming flights are banned. Flights from Turkey to these countries are allowed.

Bu yazı 689 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV