Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC11 ve PC12

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC11 ve PC12

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC11/PGT11 nerenin seferi? PC11/PGT11 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC11/PGT11 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC11/PGT11 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Samsun Çarşamba Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Samsun Çarşamba Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor?  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Samsun Çarşamba Havalimanı seferi uçuş süresi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Samsun Çarşamba Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Samsun Çarşamba Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

PC12/PGT12 nerenin seferi? PC12/PGT12 nolu uçuş nereye gidiyor?

Pegasus Havayolları‘nın PC12/PGT12 sefer sayılı uçuşu Samsun Çarşamba Havalimanı –  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı   seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

 Samsun Çarşamba Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçakla kaç saat sürüyor? Samsun Çarşamba Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçuş süresi. Samsun Çarşamba Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Samsun Çarşamba Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 130 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV