Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC2
16 Nisan 2023
Goklerdeyiz Admin

Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC2

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC2/PGT2

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC2/PGT2 nerenin seferi? PC2/PGT2 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC2/PGT2 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC2/PGT2 sefer sayılı uçuşu Antakya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo   tipi uçaklarla yapılmakta.

Antakya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Antakya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Antakya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat 30 dakika  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya