Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC22/PGT22

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC22

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC22/PGT22 nerenin seferi? PC22/PGT22 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC22/PGT22 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC22/PGT22 sefer sayılı uçuşu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Romanya Bacau Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta. Genelde şirket uçaklarının bakımlarını Romanya’nın Bacau Havalimanı’nda yapmakta. Bacau Havalimanı’na bakım için giden uçaklar genelde PC22 uçuş kodunu kullanmakta.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Bacau seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Bacau seferi uçuş süresi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Bacau seferi uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Bacau arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 97 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV