Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC235 ve PC236
22 Eylül 2023
Goklerdeyiz Admin

Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC235 ve PC236

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları  PC235 ve PC236

Pegasus Havayolları’nın’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC235 / PGT235 nerenin seferi? PC235 / PGT235 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC235 / PGT235 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC235 / PGT235 sefer sayılı uçuşu Kıbrıs Ercan Havalimanı – Ankara Esenboğa Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo, Airbus A321 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Kıbrıs Ercan Havalimanı – Ankara Esenboğa Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Kıbrıs Ercan Havalimanı – Ankara Esenboğa Havalimanı seferi uçuş süresi. Kıbrıs Ercan Havalimanı – Ankara Esenboğa Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Kıbrıs Ercan Havalimanı – Ankara Esenboğa Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1.5 saat dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

PC236 / PGT236 nerenin seferi? PC236 / PGT236 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC236 / PGT236 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC231 / PGT231 sefer sayılı uçuşu Ankara Esenboğa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo, Airbus A321 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Ankara Esenboğa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Ankara Esenboğa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı seferi uçuş süresi. Ankara Esenboğa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Ankara Esenboğa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Kıbrıs Ercan – Ankara uçak bileti ne kadar? Kıbrıs Ercan – Ankara uçak bileti fiyatı? Kıbrıs Ercan – Ankara uçak bileti fiyat? Kıbrıs Ercan – Ankara plane ticket price. Kıbrıs Ercan – Ankara ucuz uçak bileti. Kıbrıs Ercan – Ankara uçak bileti. Kıbrıs Ercan – Ankara uçak bileti kaç lira? Kıbrıs Ercan – Ankara uçak bileti kaç dolar? Kıbrıs Ercan – Ankara uçak bileti varmı? Kıbrıs Ercan – Ankara uçağı ne zaman inecek? Kıbrıs Ercan – Ankara uçağı ne zaman indi?. Kıbrıs Ercan – Ankara uçağı indi mi? Kıbrıs Ercan – Ankara plane landing. Ankara – Kıbrıs Ercan plane ticket. Ankara – Kıbrıs Ercan uçak bileti ne kadar? Ankara – Kıbrıs Ercan uçak bileti fiyatı? Ankara – Kıbrıs Ercan uçak bileti fiyat? Ankara – Kıbrıs Ercan ucuz uçak bileti. Ankara – Kıbrıs Ercan uçak bileti. Ankara – Kıbrıs Ercan uçak bileti kaç lira? Ankara – Kıbrıs Ercan uçak bileti kaç dolar? Ankara – Kıbrıs Ercan uçak bileti varmı? Ankara – Kıbrıs Ercan plane ticket. Ankara – Kıbrıs Ercan uçağı ne zaman inecek? Ankara – Kıbrıs Ercan uçağı ne zaman indi?. Ankara – Kıbrıs Ercan uçağı indi mi? Ankara – Kıbrıs Ercan plane landing. Ankara – Kıbrıs Ercan plane ticket price.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya