Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC238 ve PC239

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları  PC238 ve PC239

Pegasus Havayolları’nın’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC238 / PGT238 nerenin seferi? PC238 / PGT238 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC238 / PGT238 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC238 / PGT238 sefer sayılı uçuşu Kıbrıs Ercan Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo, Airbus A321 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Kıbrıs Ercan Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Kıbrıs Ercan Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı seferi uçuş süresi. Kıbrıs Ercan Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Kıbrıs Ercan Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1.5 saat dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

PC239 / PGT239 nerenin seferi? PC239 / PGT239 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC239 / PGT239 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC239 / PGT239 sefer sayılı uçuşu Adana Şakirpaşa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo, Airbus A321 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Adana Şakirpaşa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Adana Şakirpaşa Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı seferi uçuş süresi. Adana Şakirpaşa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Adana Şakirpaşa Havalimanı– Kıbrıs Ercan Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Kıbrıs Ercan – Adana uçak bileti ne kadar? Kıbrıs Ercan – Adana uçak bileti fiyatı? Kıbrıs Ercan – Adana uçak bileti fiyat? Kıbrıs Ercan – Adana plane ticket price. Kıbrıs Ercan – Adana ucuz uçak bileti. Kıbrıs Ercan – Adana uçak bileti. Kıbrıs Ercan – Adana uçak bileti kaç lira? Kıbrıs Ercan – Adana uçak bileti kaç dolar? Kıbrıs Ercan – Adana uçak bileti varmı? Kıbrıs Ercan – Adana uçağı ne zaman inecek? Kıbrıs Ercan – Adana uçağı ne zaman indi?. Kıbrıs Ercan – Adana uçağı indi mi? Kıbrıs Ercan – Adana plane landing. Adana – Kıbrıs Ercan plane ticket. Adana – Kıbrıs Ercan uçak bileti ne kadar? Adana – Kıbrıs Ercan uçak bileti fiyatı? Adana – Kıbrıs Ercan uçak bileti fiyat? Adana – Kıbrıs Ercan ucuz uçak bileti. Adana – Kıbrıs Ercan uçak bileti. Adana – Kıbrıs Ercan uçak bileti kaç lira? Adana – Kıbrıs Ercan uçak bileti kaç dolar? Adana – Kıbrıs Ercan uçak bileti varmı? Adana – Kıbrıs Ercan plane ticket. Adana – Kıbrıs Ercan uçağı ne zaman inecek? Adana – Kıbrıs Ercan uçağı ne zaman indi?. Adana – Kıbrıs Ercan uçağı indi mi? Adana – Kıbrıs Ercan plane landing. Adana – Kıbrıs Ercan plane ticket price.

Bu yazı 47 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV