Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC28

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC28

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC28/PGT28 nerenin seferi? PC28/PGT28 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC28/PGT28 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC28/PGT28 sefer sayılı uçuşu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı seferi uçuş süresi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı ı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Malatya Erhaç Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 73 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV