Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC328

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları  PC328

Pegasus Havayolları’nın’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC328 / PGT328 nerenin seferi? PC328 / PGT328 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC328 / PGT328 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC328 / PGT328 sefer sayılı uçuşu Stuttgart Echterdingen Havalimanı –  İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo, Airbus A321 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Stuttgart Echterdingen Havalimanı –  İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Stuttgart Echterdingen Havalimanı –  İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçuş süresi. Stuttgart Echterdingen Havalimanı –  İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Stuttgart Echterdingen Havalimanı –  İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1.5 saat dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Stuttgart – İzmir uçak bileti ne kadar? Stuttgart – İzmir uçak bileti fiyatı? Stuttgart – İzmir uçak bileti fiyat? Stuttgart – İzmir plane ticket price. Stuttgart – İzmir ucuz uçak bileti. Stuttgart – İzmir uçak bileti. Stuttgart – İzmir uçak bileti kaç lira? Stuttgart – İzmir uçak bileti kaç dolar? Stuttgart – İzmir uçak bileti varmı? Stuttgart – İzmir uçağı ne zaman inecek? Stuttgart – İzmir uçağı ne zaman indi?. Stuttgart – İzmir uçağı indi mi? Stuttgart – İzmir plane landing. Stuttgart – İzmir plane ticket. İzmir – Stuttgart uçak bileti ne kadar? İzmir – Stuttgart uçak bileti fiyatı? İzmir – Stuttgart uçak bileti fiyat? İzmir – Stuttgart ucuz uçak bileti. İzmir – Stuttgart uçak bileti. İzmir – Stuttgart uçak bileti kaç lira? İzmir – Stuttgart uçak bileti kaç dolar? İzmir – Stuttgart uçak bileti varmı? İzmir – Stuttgart plane ticket. İzmir – Stuttgart uçağı ne zaman inecek? İzmir – Stuttgart uçağı ne zaman indi? İzmir – Stuttgart uçağı indi mi? İzmir – Stuttgart plane landing. İzmir – Stuttgart plane ticket price.

Bu yazı 50 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV