Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC44
24 Mayıs 2023
Goklerdeyiz Admin

Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC44

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC44

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC44/PGT44 nerenin seferi? PC44/PGT44 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC44/PGT44 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC44/PGT44 sefer sayılı uçuşu Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçakla kaç saat sürüyor? Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçuş süresi. Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Antalya Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya