Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC46

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC46

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC46/PGT46 nerenin seferi? PC46/PGT46 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC46/PGT46 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC46/PGT46 sefer sayılı uçuşu Antalya Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı  seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Antalya Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Antalya Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçuş süresi. Antalya Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Antalya Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 77 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV