Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC51

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC51

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC51/PGT51 nerenin seferi? PC51/PGT51 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC51/PGT51 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC51/PGT51 sefer sayılı uçuşu Ankara Esenboğa Havalimanı – Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Ankara Esenboğa Havalimanı – Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Ankara Esenboğa Havalimanı – Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı seferi uçuş süresi. Ankara Esenboğa Havalimanı – Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Ankara Esenboğa Havalimanı – Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 2 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 92 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV