Pegasus Havayolları Sefer Numaraları – PC54

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC54

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC54/PGT54 nerenin seferi? PC54/PGT54 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC54/PGT54 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC54/PGT54 sefer sayılı uçuşu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Barcelona El Prat Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Barcelona El Prat Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Barcelona El Prat Havalimanı seferi uçuş süresi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Barcelona El Prat Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Barcelona El Prat Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 3.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 53 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV