Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC65

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC65

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC65/PGT65 nerenin seferi? PC65/PGT65 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC65/PGT65 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC65/PGT65 sefer sayılı uçuşu Londra Heathrow Havalimanı –  Köln Bonn Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Londra Heathrow Havalimanı –  Köln Bonn Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Londra Heathrow Havalimanı –  Köln Bonn Havalimanı seferi uçuş süresi. Londra Heathrow Havalimanı –  Köln Bonn Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Londra Heathrow Havalimanı –  Köln Bonn Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Uçuşlar genellikle şirketin bakım yapılan uçaklarının Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat 20 dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 75 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV