Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC97

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC97

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC97/PGT97 nerenin seferi? PC97/PGT97 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC97/PGT97 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC97/PGT97 sefer sayılı uçuşu   Romanya İasi Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Romanya İasi Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Romanya İasi Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçuş süresi. Romanya İasi Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Romanya İasi Havalimanı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Uçuşlar genellikle şirketin bakım yapılan uçaklarının uçuşu. Ve ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 74 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV