Pegasus Havayolları Tekirdağ – Çorlu Seferlerini Durduruyor

Paylaş
 

Trakyamızın tek havalimanı olan ve sadece haftada bir kaç kez  Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan  yolcu seferleri yapılan Ankara – Tekirdağ – Çorlu Atatürk Havalimanı seferlerinin durdurulacağı bilgisi paylaşıldı.

Pegasus Havayolları Ankara – Çorlu seferlerini durdurdu mu?

Gazeteci İsmail Saymaz tarafından paylaşılan yazıda Pegasus Havayolları Yer İşletme Direktörü Murat Demirbilek bilgiyi doğrularken seferlerin durdurulma sebebinin pandemi süreci olduğunun altını çizdi ve 2021 yılın bahar aylarında seferlerin yeniden başlayacağını belirtti.

Pegasus Havayolları Destek hattından aldığımız bilgide ise ” Merhaba, Ankara – Tekirdağ/Çorlu hattında yer alan seferlerimiz kış sezonu içerisinde durdurulmuştur. 28 Mart 2021’den itibaren yaz sezonu boyunca seferlerimiz devam edecektir. İyi günler dileriz. ” ifadeleri kullanıldı.

Seferlerin durdurulma ihtimaline karşı yolculuk planlayacak vatandaşlarımızın önlemini almaları ve yolculuk yapmadan önce şirketten net bilgi almaları tavsiye edilmekte.

Trakyamızın İstanbul’daki havalimanlarının gölgesinde kalan, kargo ve eğitim uçakları tarafından kullanılan neredeyse atıl kalmış tek havalimanı Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı’mızda daha çok yolcu uçakları görmek ümidiyle haberi üzüntüyle sizlerle paylaşıyoruz…

 

Bu yazı 1024 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV