THY ve Anadolujet İkramlarında Koronavirüs Nedeni İle Değişiklik

Paylaş
 

Türk Hava Yolları iç hat seferleri ikramları nasıl?

Türk Hava Yolları  ve  alt markası Anadolujet İkramlarında Koronavirüs Nedeni İle Değişiklik uygulandı.

Yapılan açıklamada

İç hat seferlerinde

Ekonomi sınıfında kahvaltı saatlerinde çörek,diğer zamanlarda ise  kek verilecek. İçecek olarak ise  meyve suyu ve  su ikram edilecek.

Business sınıfta ise sadeleştirilmiş ikram konsepti uygulanacak. Bunlara ek olarak tüm seferlerde çay ve kahve servisi iptal edildi.

Anadolujet seferlerinde ikram nasıl olacak? Anadolujet ikram.

Her yolcuya kek, meyve suyu ve su servis edilecek. Çay servisi ise iptal edildi.

Türk Hava Yolları’nın dış hat seferlerindeki ikram değişikliği ise şöyle olacak:

Hoşgeldiniz içecek servisi olmayacak. Sadeleştirilmiş ikram uygulanacak.

Ekonomi Sınıfı

Kısa mesafeli dış hat uçuşlarında karton kutu tepside, meyve suyu, sandviç/kek, bardak su, peçete ve ıslak mendil olacak,

Orta mesafeli dış hat uçuşlarında ise 1. serviste standart ekonomi sınıf ikrami, 2. serviste paketli soğuk sandviç/kek ikram edilecek.

Uzun mesafe uçuşlarında ise uçuşlarında ise 1. serviste sıcak yemek, 2.serviste ise soğuk sandviç ve kek servis edilecek. Uzun mesafe uçuşlarında içecek olarak meyve suyu, 2 çeşit Pepsi, yerli kırmızı ve beyaz şarap ve bira servisi yapılacak,ayrıca aperatif içki servisi ile fıstık ikramı olmayacak.

İstanbul Havalimanı – New York seferlerinde ise 1.servis sıcak kahvaltı olarak, 2.servis ise soğuk sandviç ve kek olarak ikram edilecek.

Değişikliğin 27 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olduğu, planlamada bildirilen Nisan ayında dış hat seferlerinin açılması ile ikram değişikliğinin normale dönebileceği belirtildi.

 

 

Bu yazı 669 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV