THY’den Yeni Havalimanı Hakkında Duyuru

Paylaş
 

Türk Hava Yolları resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ” Duyuru : Değerli Yolcularımız, 29 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşecek tören ile İstanbul Yani Havalimanı’nın resmi açılışı yapılacaktır.

Türk Hava Yolları 29 Aralık 2o18 tarihine kadar İstanbul Yeni Havalimanı’ndan kısıtlı sayıda yurt içi ve yurt dışı uçuşlarına başlayacak olup, ana faaliyetini ve mevcut tarifesini herhangi bir dğeşiklik olmadan Atatürk Havalimanı’ndan sürdürmeye devam edecektir. Türk Hava Yolları’nın İstanbul Yeni Havalimanı’ndan ilk uçuş noktaları Ankara, Antalya, İzmir, Azerbaycan(Bakü) ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC ( Ercan) olacaktır.

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan yapılacak seferler ilave seferler olarak icra edilecektir. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hali hazırda icra edilen Ankara, Antalya, İzmir, Azerbaycan(Bakü) ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC ( Ercan) uçuşları 30 Aralık 2018 tarihien kadar mevcut tarifeye uygun olarak İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirilmeye devam edecektir.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınma operasyonu 31 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Bu tarihten itibaren tümoperasyonlarımız İstanbulYeni Havalimanı’ndan gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla”  ifadeleri kullanıldı.

Bu yazı 1519 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV