Türk Hava Yolları – Sefer Numaraları TK1 / THY1 – TK2 / THY2

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

İlk Sırada TK1/THY 1 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK1/THY1 sefer sayılı uçuşu İstanbul Atatürk Havalimanı – New York seferidir. Bu seferler Boeing 777-3F2 tipi uçaklarla yapılmaktadır.  Codeshare  ( kod paylaşımı ) kapsamında Singapore Airlines şirketinin SQ6201 ve dönüş seferi olan SQ6202 sefer sayılı uçuşlarının yolcuları da bu sefer ile taşınmakta. İstanbul Atatürk Havalimanı – New York seferi uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul Atatürk Havalimanı – New York arası uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun 10 saat olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı seferin dönüş sefer numarası ise TK2/ THY2. Peki New York – İstanbul Atatürk Havalimanı uçakla kaç saat sürüyor? Gidiş seferine nazaran dönüş seferi daha kısa olmakta. Dönüş seferinin süresi ise 8,5 ile 9,5 saat arasında değişmekte.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

 

Bu yazı 2526 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV