Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK17 / THY17 / THY17T – TK18 / THY18 / THY18A

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Sırada TK17/THY17 / THY17T  sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK17/THY17 / THY17T  sefer sayılı uçuşu İstanbul Atatürk Havalimanı – Kanada Toronto seferidir. Bu seferler Boeing 777 tipi uçaklarla haftanın 7 günü yapılmakta.  Codeshare  ( kod paylaşımı ) kapsamında Air Canada havayolu şirketinin AC6679 ve Singapore Airlines şirketinin SQ6307 sefer sayılı uçuşlarının yolcuları da bu sefer ile taşınamkta. İstanbul Atatürk Havalimanı – Toronto seferi uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul Atatürk Havalimanı – Toronto arası süre uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun 9,5 ile 10  saat civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı seferin dönüş sefer numarası ise TK18/ THY18 / THY18A .  Peki Toronto– İstanbul Atatürk Havalimanı uçakla kaç saat sürüyor? Gidiş seferine nazaran dönüş seferi daha kısa olmakta. Dönüş seferinin süresi ise 9 saat civarında.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 2158 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV