Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK176 ve TK177
4 Mayıs 2023
Goklerdeyiz Admin

Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK176 ve TK177

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK176 ve TK177

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK176 / THY176 nerenin seferi? TK176/ THY176 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK176/THY176 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK176/THY176 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Port Louis seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A330 tipi uçaklarla yapılmakta.

 İstanbul Havalimanı – Port Louis seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Port Louis uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Port Louis arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte.  İstanbul Havalimanı – Port Louis arası  yaklaşık 9.5 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK177 / THY177 nerenin seferi? TK177/ THY177 nolu uçuş nereye gidiyor?

TK177 uçuş kodu ise  İstanbul Havalimanı – Port Louis seferinin dönüş seferini uçuş kodudur.  Yani TK177 sefer sayılı uçuş Port Louis İstanbul Havalimanı seferinin uçuş kodudur.

Port Louis – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Port Louis – İstanbul Havalimanı seferi uçakla ne kadar  sürüyor?

Bu uçuşun süresi ise yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya